• +38 066 765 72 53
  • kungfuvietnam.ua@gmail.com

Біографія Майстра

Біографія Майстра

Фам Чунг Тхань, рік народження 1964, В’єтнам.
Герой В’єтнаму, ветеран – офіцер та інструктор елітних військ спеціального призначення В’єтнамської Народної Армії (ВНА) з багатим досвідом бойових операцій на території Індокитаю та Південно-Східної Азії.

Пройшов навчання за спецпрограмою підготовки у найкращих фахівців ВНА. Має практичний досвід групового та одиночного виживання у різних ландшафтних умовах.

Був військовим інструктором із психопідготовки, виживання у військових умовах, тактиці бою. Має більш ніж 30-річний досвід навчання бійців спецпідрозділів силових структур, армії, розвідки. В Україні – ГРУ, УБОЗ – підрозділи «Сокіл», «Беркут». Автор низки публікацій на тему бойових мистецтв, виживання, холодної зброї, психопідготівки у спеціалізованих виданнях «Sport & Life», «Дан Тянь», «Тенгу», «Фокус», «Fightter’s», «Yoga» та інші.

Є спадкоємцем сімейної школи східних бойових мистецтв «Чунг Нам Во Дао», що веде свою історію з XIII століття. Бойовим мистецтвам почав навчатися з 6-ти років за сімейною лінією. На початку 90-х переїхав до України і почав навчати бойових мистецтв як цивільних, так і військових.

У Майстра кілька напрямків – група з сімейного бойового мистецтва Чунг-Нам-Во-Дао, де люди навчаються основ кунг-фу та східних бойових мистецтв. Індивідуальні заняття та семінари з різних напрямків: від оздоровчих східних практик до бойових технік, а також напрямок по бойовим в’єтнамськми армійським технікам адаптованих під наші реалії.

Звання:

Президент міжнародної Федерації «Во-Дао-В’єтнам».

Головний представник Асоціації традиційних та сучасних в’єтнамських бойових мистецтв у країнах СНД.

Головний Майстер 5 дан по Школі «Чунг Нам Во Дао»;

Майстер 3 дан по Шаолінь В’єт-Во-Дао стиль;

3 дан по Вин Чунь-Кунг Фу стиль;

3 дан  за Айкідо СВНА (Спецназ В’єтнамської Народної Армії );

4 дан по Таеквондо СВНА. Майстер і викладач бойових мистецтв.

Головний представник Асоціації Традиційних та Сучасних В’єтнамських Бойових Мистецтв у СНД, Президент Міжнародної Федерації У Дао В’єтнам.

Багаторазовий чемпіон Північного В’єтнаму в різних видах єдиноборств.

Дипломи та грамоти