• +38 066 765 72 53
  • kungfuvietnam.ua@gmail.com

Аптечка швидкого скидання

аптечка быстрого сброса

Аптечка швидкого скидання

Індивідуальна аптечка швидкого скидання Leopard Tactic

Ця аптечка містить у собі необхідні та важливі функції для використання на фронті. Вона була розроблена військовим та майстром бойових мистецтв Фам Чунг Тханем з В’єтнаму, який проживає в Україні більше 30 років та співпрацює з українськими військовими. Він використав свій власний досвід військових операцій, розуміючи, як саме та в яких умовах солдат користуватиметься аптечкою та які елементи в аптечці можуть бути на перший погляд незначними, але вкрай важливими у застосуванні. В результаті він створив свою першу модель аптечки, яка була випущена ще у 2014 році. У червні 2022 року, разом з фешн-брендом АО2, він випустив оновлену версію з унікальною системою швидкого скидання та іншими функціональними поліпшеннями, які важливі для реалій нашого фронту.

Особливості нашої аптечки

  • Моментальна система скидання, яка є простою та надійною, та дозволяє зручно швидко від’єднати підсумок однією рукою. Наша система швидша за відривну систему на липучках та не потребує фізичного зусилля, яке може бути доволі відчутним для пораненого бійця.

  • Аптечка повністю відкривається одним різким рухом, якщо потягнути за фронтальну ручку. Усі медикаменти будуть під рукою за секунду. Завдяки міцним та глибоким кишеням, вся начинка добре тримається на своїх місцях. Також внутрішні відсіки дозволяють поділити медикаменти за пріоритетом під потреби бійця.

  • Крім самої сумки для медикаментів в комплект йдуть ще два модульні підсумки під турнікети, які можна кріпити в будь-якому зручному і доступному місці, як на броник, на лямки рюкзака, на РПС або ремінь, і під будь-яким кутом. Розмір чохла для турнікету:
    посадкове місце 13х5 см для турнікету розміром 17-23 см

  • Розмір підсумку аптечки 22х9х15 см, компактний, але досить місткий, за рахунок внутрішніх відсіків. Також всередині аптечки є додатковий серединний клапан для пласких предметів, інструкцій, документів, тощо.

  • Аптечку можна кріпити на амуніцію, де є система моллер, чи це бронежилет, плитонос, РПС, чи на ремінь.

Матеріал водонепроникний Осфорд-Кордура 600d та прошита армованою-капроновою ниткою, що забезпечує стійкість та надійність аптечки в будь-яких умовах. Виготовлено в Україні.

Ціна 1200 грн. Продаєься без медикаментів.

З кожної відшитої партіі, частину аптечок ми безкоштовно передаємо ЗСУ, тому наявність для продажу треба уточнювати по тел: 066 765 72 53

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook